December 2, 2022

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

Krahas muzikës, Shyhretja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku po duket si vajzë e re.

E veshur me bluzë të bardhë dhe me xhinse të shkurta, Shyhrejta po i sfidon vajzat e reja me këtë pamje.

Me disa kilogramë me pak, Shyhretja po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *