October 3, 2022

Dikur jetën private e ruante hermetike, por tani Fjoralba nuk ngurron të postojë foto me partnerin e saj, Françeskon, i cili është dhe mbështetësi më i madh i saj.

Vetëm së fundmi ai i ka dërguar Fjoralbës një letër dashurie, të cilën moderatorja e ka publikuar në Instastory.

“Të dua shumë. Ti je njeriu më i mirë. Mbaje kokën lart. Unë do të jem gjithmonë me ty”, shkruhet në letër, ndërsa Fjoralba është shprehur se ai është i dashuri më i mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.