December 4, 2022

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

Ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti.

Ata po vahzdojnë të jetnë shumë të lumtur në krahët e njëri – tjetrit.

Rita tani ka publikuar një video se bashku me Fidanin, ku shfaqen të lumtur se bashku. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *