February 7, 2023

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto në të cilën pozon pranë bashkëshortes së tij, ish-kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi. Fotoja është bërë në Jalë, ku Partia e Lirisë ka mbledhur këtë vit të rinjtë e saj.

Meta kthehet në kampin e Jalës pas 5 vitesh mungesë pasi hoqi dorë nga postet që kishte në LSI dhe veshi kostumin e kreut të shtetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *