January 28, 2023

Loredana ka shpërthyer në të qara gjatë koncertit të saj në Gjermani. Po bëhet virale një video ku këngëtarja shihet e ulur përtokë e me sytë me lot.

E gjitha ka ndodhur nga emocionet që Loredana ka marrë nga publiku. Ajo ka bërë një postim në Instagram ku falenderon të gjithë për dashurinë.

“FALEMINDERIT… as nuk mund ta shpreh me fjale… dhe me vjen tu rp te shkruaj faleminderit tani sepse te gjithe meritojne me shume vemendje dhe shume me teper se thjesht nje falenderim… Jam PAFUND MIRENJOHESE. JU DUA”, shkruan Loredana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *