December 4, 2022

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Ajo ka bërë disa ndërhyrje në fytyrë duke u dukur shumë me e re dhe me bukur.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të vajzës së saj, Rozafës.

Të veshura me fustan të gjatë e me shumë stil, ato po duken si dy shoqe, e jo si nënë e bijë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *