October 4, 2022

Ajo padyshim është diva e muzikës shqiptare.

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë njëra nga artistet më të kërkuara të momentit, shkruan ORAinfo.

Tani së fundmi ka sjellë një projekt të ri dhe po e shijon suksesin e këngës së re.

Ani pse jemi në fund të sezonit veror, ajo është shumë e angazhuar në dasma dhe ahengje.

Por, së fundmi këngëtarja nga Drenica ka qenë e ftuar në një dasmë, si mysafire. E fustani i saj elegant i zi ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.