September 30, 2022

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit.

Ajo ndodhet në New York dhe ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar: Dashuria ime, ku je??

A është dashuria e saj New York-u apo modelja po kërkon të gjejë dashurinë në New York? Beniada nuk ka zbuluar asnjë detaj më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.