December 2, 2022

Gocat vazhdojnë jetën dhe projektet personale por nuk harrojnë as të thumbojnë hera herës njëra tjetrën dhe fansat si piranja të secilës nuk lënë të shpëtojë asgjë.

shte moderatorja Bora Zemani ajo që hodhi një video ku shkruante se kishte 99 probleme por duke hipur në avion,i harron të gjitha.Këngëtarja Ramosaj në anën tjetër ka zgjedhur TikTok-un për t’iu përgjigjur me ironi ku shihet me valixhe në dorë dhe shkruan se po arratiset nga problemet e veta.Po pse si thoni ju,do e linte Bora me kaq?

Ajo reagon sërish dhe shkruan:”U riktheva sërisht tek problemet e mia”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *