November 30, 2022

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Moderatorja nuk e ka zbuluar ende gjininë e bebit, por dhuratat për të tashmë kanë nisur.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Einxhel me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një postim në Twitter ku thuhet:

Kujtojmë se moderatorja ka treguar se e vetmja që e di gjininë e bebit është motra e Dagzit, Aurora. Ato do të organizojnë festën “baby gender reveal” ku do ta marrin vesh të gjithë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *