November 30, 2022

Disa foto së fundmi në rrjetin e saj social Instagram, kanë ngritur dyshime se ajo i ka dhënë fund lidhjes së saj me djalin misterioz.

Në instastoryn e parë, Ada ka ndarë një bisedë ku thuhet: “Ne nuk mund ta bëjmë këtë, nuk mund të shkojmë në shtrat të mërzitur me njëri tjetrin.”

r nuk mbaron me kaq. Vajza e ish-deputetes i ka shtuar dyshimet duke postuar edhe një story tjetër, ku shkruhet: “Nuk mund ta përballoj një tjetër thyerje zemre”.

Gjatë një interviste të dhënë më parë, Deda tha se nuk do të dashurohej kurrë me një vlonjat, teksa shtoi se për të është “më mirë me një fukara se sa pa të dhe e pasur”.

“Unë nuk jam single por kam vendosur të mos bëj publike asgjë në rrjetet sociale sepse është më mirë. Larg syrit të keq, nuk jam dakord me femrat e showbizz që po shkojnë 30-40 vjeç dhe thonë nuk jam në lidhje, jam vetëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *