February 7, 2023

Ndonëse nuk e kanë pranuar asnjëherë tashmë të gjithë janë të bindur se Megi Pojani dhe Endri Çekiçi prej muajsh po shijojnë një romancë.

Fillimisht ishin disa detaje nga të cilat u zbulua se çifti ndodhej se bashku për pushime në Afrikë.

Detajet janë ato që nxorën zbuluar sërish dyshen, kësaj radhe ashensori.

Mesa duket Megi po qëndron në Turqi afër të dashurit të saj pasi janë fotografuar në ashensorin e njëjtë.

Edhe pse të pa konfirmuar 100% dyshja konsiderohen si një nga çiftet më të bukura shqiptare.

Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *