January 28, 2023

“Alpha Show” ishte një sukses i padiskutueshëm për Noizyn, prandaj reperi vendosi ta gdhend këtë emër në trupin e tij.

Por këtë veprim s’e ka bërë vetëm ai, por dhe një fanse e flaktë.

Bjondja misterioze ka postuar në Instagramin e saj një foto ku duket duke puthur Noizyn dhe një tjetër ku së bashku me “idhullin” e saj kanë treguar tatuazhin.

Ky imazh është ripostuar edhe nga vetë Noizy në Instastoryn e tij.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Noizy e cilësoi koncertin si një ëndërr të bërë realitet dhe premtoi që do e kthejë në një traditë të përvitshme.

Shiko fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *