September 30, 2022

Meliku i “Për’Puthen” është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Ai më herët bëri me dije lidhjen e tij të dashurisë por mesa duket jo gjithçka përfundon këtu.

Ai i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar kështu me partneren e tij. Lajmi u bë me dije nga vetë ish-konkurrenti i Për’Puthen. Ai ka publikuar video në rrjete sociale ku shihet i veshur si dhëndër.

Gjithashtu, në video shihet edhe nusja që qenka kaq e bukur. Bukuroshja quhet Jonida dhe çifti duken kaq të lumtur krah njëri tjetrit.

“U martova dhe unë më në fund”, shkruan Meliku në video.

Leave a Reply

Your email address will not be published.