October 4, 2022

Dua Lipa dhe modelja Kristina Baki kanë darkuar bashkë së fundmi, teksa këngëtarja me famë botërore ndodhet me pushime në Shqipëri.

Të dyja kanë postuar foto nga darka, por postimi që ka marrë më shumë vëmendjen është ai kur Dua ka fotografuar Kristinën me partnerin e saj Eros Shenebiela.

Modelja u bë nënë për herë të parë në muajin maj kur mirëpriti në jetë vajzën e saj, të cilën e ka quajtur Siera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.