December 5, 2022

Belika Kera, tashmë është bërë emër i njohur për publikun.

Ajo bëri bujë të madhe që kur konkretizoi lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin e njohur, Milot Rashicën, shkruan ORAinfo.

Lidhje e tyre e dashurisë u bë edhe më e madhe, kur në jetë erdhën dy djemtë, Tiani dhe Roani.

Ani pse tashmë Belkiza është nënë e dy djemve, ajo gëzon forma të jashtëzakonshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur ngushtë dhe shumë provokuese.

Në këto imazhe, bashkëshortja e Milotit na njofton me veturën e saj luksoze. /ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *