February 7, 2023

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të përfolur të momentit të showbiz-it shqiptar. Këngëtarja e njohur shqiptare ka pasur një karrierë të gjatë, por vëmendjen më të madhe e mori me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”.

Teksa pas daljes nga ‘BBV’ lansoi ‘Faj’ dhe “Ma shumë se ti” në bashkëpunim me Dj Geek dhe së fundmi ka publikuar “Vonë”.

Aktiviteti dhe postimet e saj në rrjete sociale shpesh tërheqin vëmendje të madhe, pasi bukuroshja nuk i kursen ‘thumbat’ herë pas here.

Megjithatë, disa nga Instastory-t më të fundit nuk ka të bëjë me një të tillë. Me anë të disa një ‘video’ në ngjyrë bardh e zi, Trixa na ka prezantuar me mikeshën e saj më të ngushtë dhe në fakt është qenushja e saj Bella.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *