September 30, 2022

Einxhel Shkira, së shpejti do të bëhet nënë për here të parë.

Bukuroshja zeshkane, bëri namin me pjesëmarrjen e saj në formantin, Big Brothet Albania Vip, shkruan ORAinfo.

Me inteligjencën dhe shkathtësinë e saj ajo bëri për vetë një numër të madh adhuruesish.

Por, pikërish në atë izolim ajo gjeti dashurinë e jetës, DJ DAGZ, me të cilin krijoi një romancë shumë të bukur.

E çifti në fjalë ditë më pare zbuluan se janë në pritje të bebit të parë. E tani që është në muaj e parë të shtatzënisë, Einxhelit iu ka shtuar oreksi dhe nuk ndalon së ngrëni.

Këtë e ka dëshmuar ajo vetë përmes kësaj foto./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.