January 27, 2023

Artistja Loredana Zefi së fundmi ka vënë re një veprim tek vetja që si duket nuk po i pëlqen.

Përmes një InstaStory ajo ka postuar një imazh ku ka shfaqur gjysmën e fytyrës derisa ka qenë duke konsumuar duhan.

Ndërkohë, në mbishkrim ajo ka shkruar: “Ndalo pirjen e duhanit Lor”.

Kjo po ashtu nuk është hera e parë që reperja pozon duke pirë duhan dhe si duket me këtë fotografi të fundit po e vë në pah se e tepron nganjëherë.

Siç dihet reperja shqiptare jeton dhe vepron jashtë Kosovës, ndërkohë vizitat në vendlindje nuk janë edhe të rralla, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *