December 5, 2022

“Meshkujt shqiptarë janë zdromsa, ju të gjithë jeni zdromsa”– shprehej Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’, në një video të shpërndarë në rrjetet sociale ku është kritikuar shumë.

Sipas saj djemtë shqiptarë nuk punojnë, por kërkojnë vetëm qejfe dhe iu kërkojnë para prindërve.

“Mos u merrni me fotot e mia, se unë shijoj plazhin në ambient me njerëz të kulturuar që nuk i kanë sytë si govatë.

Jeni bërë të gjitha si ato shtrigat. Ju nuk dini as të punoni, as… se mirë ka thënë Lali: Meshkujt shqiptarë janë zdromsa! Ju jeni të gjithë zdromsa”.-ka thënë ajo.

Dhe mes njerëzve të shumtë që i janë kundërpërgjigjur ka qenë edhe një personazh i njohur TikToku, me emrin “Roxhi Dibrani”.

Mes tyre edhe të Noizyt. Duket se reperi ka rënë dakord me të dhe i ka pëlqyer videoja.

Madje nuk ka ngurruar t’i bëjë edhe një koment. Ai ka komentuar me disa emoji duke treguar se po qesh me lot dhe disa emoji duke mbuluar gojën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *