December 2, 2022

Ledina Çelo vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të shoëbizit shqiptar.

Këngëtarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat tërheq gjithnjë vëmendjen e publikut.

Të njëjtën gjë ajo ka bërë edhe së fundmi. Ajo ka postuar disa foto me bikini në Instagram, nga pushimet në Dhërmi, duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të ndjekësve dhe miqve.

Ndonëse Çelo është nënë e dy fëmijëve, trupi i saj shihet gjithmonë në formë dhe është për t’u patur “zili”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *