May 28, 2023

Sot Dite e Jupiterit. Pozicioni i Jupiterit ne Ujor ne dhjetediteshin e trete ka nje optimizem ne diten e sotme te lidhur me Henen ne shenjen e Luanit

Nje korridor komunikimi dhe ndryshimi do behet shpetimi dhe drejtimi juaj drejt planeve te se ardhmes. Ju duhet thjesht ta deshironi dicka shume dhe ta percillni si mesazh

Dashi

Kjo dite ju nxjerr me shume ne pah figuren tuaj apo sharmin tuaj ne dashuri dhe talente Nje takim i rendesishem ju ndryshon situatat e mer zitshme qe keni kaluar

Demi

Deshire dhe energji per te bere ndryshime ne jeten familjare dhe per te ndryshuar shtepine .Mund te keni nje mundesi karriere apo nje propozim pune

Binjaket

Sot eshte nje dite ku do keni shume levizje dhe ide optimiste Udhetimet me jashte nuk do mungojne dhe investimet e rendesishme apo mbeshtetjet

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike do marri perparesi por ju duhet te beni nje marrveshje shume te rendesishme me baze me te gjere se ajo thjesht personale Keto jane llogarite e fundit per kete muaj

Luani

Sot hena ne shenjen tuaj ju kerkon vendosmeri ne ndryshimet dhe kerkesat tuaja Natyrisht qe do keni pengesa por po te kembengulni do arrini nje marreveshje

Virgjeresha

Nje e fshehte e brendshme ju mban ne forme dhe ju bene te sigurt ne nje ceshtje pune apo personale Duket sikur asi nen menge ju jep fat kete dite

Peshorja

Nje dite e bukur kjo e sotmja pasi do merreni me veten dhe gjerat qe ju pelqejne pa lene pas dore dhe te tjeret Por ka rendesi qe sot ti jepni vetes pak kohe dhe argetim Cdo kush tjeter pret qofte edhe dashuria

Akrepi

Fama juaj do jete ne ngritje kete periudhe pavaresisht se rruga juaj ka me shume mesazhe dhe qellime se kaq Por clirimi individual ju nxjerr nga turma

Shigjetari

Dashuria dhe argetimi behet pjese e kendshme e jetes suaj ne diten e sotme Kjo do te thote qe per dashurine mund te beni gjithcka dhe kjo do duket

Bricjapi

Pasi keni mundur te fitoni nje qellim ekonomik nuk do ishte keq te investonit edhe per gjera pak me personale dhe te beheni me dhurues ne drejtim te te tjereve

Ujori

Duket sikur energjine e ketyre diteve doni ta ndani me dike qe ju jep gezim dhe afrimitet Nje femer do behet e rendesishme per jeten tuaj

Peshqit

Ju duhet edhe nje here sot te cliroheni nga nje pasiguri e brendshme dhe te merrni vendim per nje ndryshim ne lidhje me punen dhe shendetin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *