November 30, 2022

Me anë të disa postimeve në rrjete sociale Ronela Hajati ka treguar arsyen pse vazhdon të jetë beqare. Ajo ka shkruar se “xh indet e saj nuk pëlqejnë asnjë njeri ose pëlqejnë njeriun e gabuar”.

Jo vetëm kaq, Ronela ka shtuar se është beqare sepse nuk i pëlqen ta ndajë krevatin e saj me askënd.

“Unë kur pyes veten si ka mundësi që një gur i çmuar dhe i rrallë si puna ime është akoma beqare. Xhindet e mia që s’pëlqejnë asnjë njeri… Ose pëlqejnë frymorin e gabuar…Unë gatuaj shumë mirë, bëj punët e shtëpisë më mirë se gjithë sanitaret e jugut, thjesht s’kam ndër mend t’i bëj për njeri. Si përfundim jam gruaja perfekte që çdo burrë ëndërron… Por mua më pëlqen krevati vetëm për vete… Imagjino pak nëse ai gërhet (jastëkun në kokë)”, ka shkruar Ronela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *