October 4, 2022

Bora Zemani mesa duket ka vendosur të marrë disa ditë pushime para nisjes së sezonit të ri televiziv.

Në këtë udhëtim e shoqërojnë mikeshat e njëra prej tyre e ka akuzuar për “tradhti”.

“Vjen era tradhti”, thuhet në komentin e bërë nga mikesha e saj në postimin e Borës.

“Tradhtove ti që nuk na u bashkove! Mos vër faje kot”, ia kthen Bora.

Ndërkohë krah videos Bora shkruan: “Kam 99 probleme por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.