October 3, 2022

Ditën e djeshme Bora Zemani publikoi një video ku thuhej: Kam 99 probleme por po hip në avion dhe po i injoroj të gjitha!

Duket se kjo video nuk i ka shpëtuar as Beatrix Ramosajt, e cila së fundmi e ka ironizuar në Tik Tok. Këngëtarja ka publikuar një video ku shihet me valixhe në dorë dhe shprehet se po arratiset nga problemet e saj.

“Ku po shkon? Po ar ratisem nga problemet e mia”, thotë Beatrix dhe ndjekësit menjëherë e kanë cilësuar si ironi ndaj Borës. Po ju si mendoni?

Leave a Reply

Your email address will not be published.