February 7, 2023

Shkurte Gashi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në botën e muzikës, ajo vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të kërkuara nëpër mbrëmje dhe ahengje, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës profesioanle, ajo ka edhe një jetë private shumë të lumtur krah burrit të saj, Alberit dhe djalit të saj, Malit.

Çifti në fjalë po kalojnë ca ditë pushimi, ku Shkurta ka postuar një foto ku shihet se “shkrihet” pas tij./ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *