October 3, 2022

Pas përfundmit të “Big Brother Vip”, Arjola Demiri është një nga emrat më të komentuar në medien rozë.

E ndërsa është e fokusuar tek karriera e saj, aktorja iu është përgjigjur ndjekësve të cilët e akuzojnë se nuk kalon kohë mjaftueshëm me fëmijët e saj.

Në një video të postuar nga aktorja në Instagram dëgjohet: Sinqerisht, më pëlqen të jem një nënë, por gjithë ditën, jam gati të bëhem dhe baba”.

Aktorja ironizon të gjithë kritikët e saj duke thënë:

“Kur i zë halli njerëzit a kaloj kohë me fëmijët e mi ju them: Nga mami kthehem në baba, që mos të më duket e vështirë,”, shkruan Demiri krahas videos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.