January 28, 2023

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku merr vëmendje nga mediat rozë dhe fansat.

Së fundmi ka publikuar një video ‘thumbuese’ në ‘TikTok’, ku sinkronizon buzët me audion e vendosur.

Ajo dëgjohen duke thënë: “Mbase mund të jem e vetmuar, por ju qëndroni me njerëz që flasin keq prapa shpine për ju”.

Nuk dihet se me kë e ka këngëtarja por videoja na lë të nënkuptojmë se Trixa i drejtohet personave të cilët hiqen si ‘miqtë e tu’ kur në fakt është e kundërta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *