December 5, 2022

Gazetarët Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me sulmin që nënkomisarja e Elbasanit Anisa Kostani u bëri mediave në lidhje me vrasjet e Madrit Ulqinakut mbrëmjen e djeshme.

Me anë të një postimi në Instagram, Kostani ka sulmuar gazetarët, që sipas saj vetëm sa hedhin poshtë punën e Policisë së Shtetit.

Gazetari Hoxha me anë të një postimi në Facebook, ka ironizuar postimin e saj duke shkruar se nepërka e verdhë e saj ka dalë nga kafazi për të pickuar gjithë gazetarët e Elbasanit.

Postimi i Hoxhës:

Aldi Hilmi Kozaria gjej vrime ku te futesh!!!

Sapo me njoftuan se neperka e verdhe e asaj bjondes, paska dale nga kafazi dhe do helmoje gjithe gazetaret e Elbasanit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *