October 3, 2022

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, tërheq gjithmonë vëmendje me deklaratat e saj.

Ajo nuk heziton të shprehë hapur mendimin për situata të ndryshme që ndodhin në vendin tonë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video, ku shpërthen ndaj meshkujve shqiptarë, duke i quajtur “zdromsa”.

Sipas saj djemtë shqiptar nuk punojnë, por kërkojnë vetëm qejfe dhe iu kërkojnë para prindërve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.