November 30, 2022

Moderatorja Edita Doli nuk i shpëtoi gripit, i cili duket se e ka lodhur shumë.

Ajo ne rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi në InstaStory ku ka shkruar: “M’ra gripi edhe mu ni here n’jete”.

Më pas përmes një videoje është shprehur se është ngritur në këmbë nga lutjet dhe urimet e ndjekësve për të.

Edita është një nga moderatoret më të mira, që shumë qytetarë fillojnë ditën me emisionin e saj “Radar”.

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *