January 27, 2023

Einxhel dhe Dagz do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Dyshja u njohën në Big Brother VIP dhe e vazhduan jashtë njohjen e tyre.

Moderatorja është bërë së fundmi nostalgjike për këtë periudhë dhe ka publikuar një foto të ëmbël në rrjete sociale.

Ajo shihet krah Dagzit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Muaj më parë, unë e pashë këtë foto për herë të parë, më dha një ‘vibe’ të vecantë dhe thashë ‘Uhh prindër të lezetshëm’.

Por atëherë ishte vetëm një ëndërr, kush e dinte që ky ‘vibe’ do të bëhej realitet”, ka shkruar Einxhel krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *