December 5, 2022

Ish-fituesi i “Big Brother 8”, Vesel Kurtishaj ka bërë publike lidhjen me Frosina Mujin. Veseli ka publikuar një foto çift duke marrë urime të shumta nga miqtë e ndjekësit.

Nga këto komente kuptohet se Veseli dhe Frosina i kanë dhënë fund beqarisë e janë fejuar, edhe pse vetë ish-fituesi deri tani nuk e kishte zbuluar vajzën që i paska r rëmbyer zemrën.

Frosina është me profesion këngëtare dhe ka vetëm pak kohë që e ka nisur karrierën. Epo tani që e bënë lidhjen publike presim më shumë foto nga çifti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *