October 3, 2022

Ajo është njëra nga emrat që ka bërë bujë të madhe kohëve të fundit.

Laureta Maçedonci, është e dashura e këngëtarit, Robert Berishën, çift ky i zyrtarizuar muaj më parë, shkruan ORAinfo.

Tani, çifti po e jetojnë ditët e lumtura së bashku, ku shpesh herë ndajnë foto nga përditshmëria e tyre.

E ajo çka bie në sy është pamja e jashtme e Lauretës, ku padyshim duket një femër tejet tërheqëse.

Së fundmi Roberti dhe Laureta kanë dalë me shteti me motor.

Derisa Roberti e drejton motorin, Laureta kujdes që t’i bëjë video këtij momenti të ëmbel për të dy.

Kaq të lumtur po duken ata në krahët e njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Roberti asnjëherë nuk bërë ndonjë postim duke u shëtitur me ish gruan e tij Nora Istrefin me motor, kurse me të dashurën e re e kemi parë shpesh duke shëtitur me motor. /ORAinfo/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published.