October 4, 2022

Beatrix Ramosaj sot përmes imazheve në Instagram ka treguar se qenushi i saj, Bella, feston ditëlindjen.

Këngëtarja shkroi edhe një mbishkrim me fjalë mjaftë të ndjera derisa e quante “qika jeme”.

Vjetorin e gjashtë të Belles nuk e kaloi pa ia organizuar një festë të veçantë ku nuk mungoi torta, shkruan “Kosovarja”.

Përmes InstaStory ajo ka postuar video nga festa ku ishte edhe këngëtarja Genta Ismaili, dhe bashkë dy artistet ia thurën këngës së ditëlindjes për qenushen.

Shiko videot:

Leave a Reply

Your email address will not be published.