January 28, 2023

Robert Berisha dhe partnerja e tij Laureta kanë qenë shpesh në qendër të medieve rozë që kur bënë lidhjen e tyre publike.

Ata shpesh ndajnë momente në shoqërinë e njëri-tjetrit. Së fundmi, çifti ka publikuar foto nga pushimet e tyre në Meksikë.

Por kur flasim për një personazh si Roberti, duhet të presim më shumë se poza normale, dhe në fakt kështu ka ndodhur.

Këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet duke prekur të p asmet e partneres së tij. Ashtu si shihet, Laureta qëndron e shtrirë, teksa ekspozon ta tuaz hin që ka tek pjesa e kofshës. Mesa duket ata, ia lejojnë vetes edhe video të tilla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *