December 5, 2022

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja shpërndan imazhe për t’i mbajtur të informuar fansat e saj për argëtimet që po i shijon.

Dhe në këtë seri postimesh, nuk mungojnë fotografitë në të cilat ajo ka pozuar me bikini.

Imazhet e shpërndara të hënën në Instagram, e shfaqin Arilenën me rroba larjeje me ngjyrë të verdhë, me të cilat duket për mrekulli.

Në profilin e saj në këtë rrjet social, ku ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa, këngëtarja ka publikuar edhe javë më parë fotografi me bikini. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *