October 4, 2022

Semi Jaupaj, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Ani pse publiku e njeh si këngëtare, ajo bujë të madhe bëri me hyrjen e saj në Big Brother Vip, shkruan ORAinfo.

Brenda katër mureve të asaj shtëpie, audienca njohu një Sem tjetër, me problemet dhe të mirat e saj.

Tani, ajo po shijon ditët e mira të verës, derisa shpesh poston foto nga përditshmëria e saj.

Madje, ajo ka bërë disa ndryshme në pamjen e saj, të cilat e kanë ndryshuar atë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.