January 31, 2023

Mihrije Braha, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj.

Ani pse ka kohë që në tregun e muzikës nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të bie në sy me pamjen dhe dukjen e saj.

Muaj më parë ajo u bë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm Platorin, ku organizoi një festë të madhe.

Tani, në këto ditë të nxehta ajo po gjen kohë për vetën dhe familjen e saj të ngushtë.

Së fundmi ajo për ndjekësit e saj ka ndarë një imazh me motrën e saj, Lorin.

Veshja e tyre ekstravagante bie në sy./ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *