December 5, 2022

Ka kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme mes repereve Loredana Zefi dhe Noizyt.

Megjithatë dyshja ende nuk e ka pranuar këtë publikisht, shkruan InfoKosova.

Në video e cila po qarkullonte ne rrjete sociale, shihet se si Loredana e shijon këngën e Noizyt e cila ishte në bashkëpunim me Ylli Limani.

Reagimi i saj beri shumë bujë të fansat, pasi së fundi Loredana mori pjesë edhe te kënga e fundit e Noizyt./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *