December 5, 2022

Padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar është edhe Roza Lati.

Teksa zakonisht ajo pret të ftuar në emisionin e saj “Why not”, së fundmi ajo ka qenë vet e ftuar për t’iu përgjigjur pyetjeve të Libertës në “Prive Summer Edition”.

Roza u pyet për jetën private kryesisht për thashethemet që kanë qarkulluar se është fejuar e cila mohoi një gjë të tillë.

“Nuk jam feju. Ky si si thashethem ka dal sa ishte Monika Lubonja në intervistë në “Why not” dhe po bëja shaka, dhe njerëzit e morën nga aty seriozisht.

Jam ndarë, këto kohët e fundit, ba stardi nuk më meritonte”, u shpreh Roza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *