December 4, 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, është mjaft e ndjekur në rrjete sociale teksa publikon imazhe e video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një fotografi me bekini nga pushimet, ndonëse rrallë shfaqet me një paraqitje të tillë, kjo ka bërë që të komentohet për format trupore, përkundër se shquhet për fizikun atraktiv.

“Ju uroj pushim të mbarë”, ka shkruar ajo, ndersa të shumta kanë qenë komplimentet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Ajo këtë verë ka qenë më e angazhuar me koncerte, por nuk ka realizuar ndonjë këngë të re, e fundit mbetet “Ja lo pijes” që e solli saktësisht më 13 maj dhe që deri më tani ka mbledhur mijëra klikime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *