January 27, 2023

Shyhret Behluli dhe Engjëllusha Salihu po vazhdojnë të këndojnë në dasma edhe këtë sezonë.

Si shpeh hrë publikuan një foto të bukur nga atje.

Por ajo që mori më shumë vëmendje është Shyhretja.

Ajo duket se ka humbur goxha peshë dhe po duket edhe më e re./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *