February 7, 2023

Ledri Vula është ndër reperët më të suksesshëm në vend.

Ai konsiderohet poashtu si një ndër meshkujt më të bukur shqiptar, shkruan InfoKosova.

Ledri është në një lidhje dashurie tash e disa vite me Sara Hoxhën dhe dyshja janë edhe prindër të një vajze.

Por si duket kjo nuk e pengon aspak reperin që kohë pas kohe të flirtoj edhe me vajza tjera, kjo pasi është bërë virale një video ku ai flirton hapur më një fanse në koncert të cilës mes tjerash i tha se nuk është as i martuar./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *