October 3, 2022

Loredana ka qenë në një nga koncertet e Yllit.

Në një moment këngëtari dëgjohet teksa bërtet ‘Loredana, të duaaaaaa’.

Reperja nuk bën asnjë reagim dhe vijon të këndojë dhe kërcejë me këngën e tij dhe Noizyt.

Në rrjetet sociale videoja po shpërndahet gjithkund duke u kthyer në një trend./afterparty

Leave a Reply

Your email address will not be published.