October 3, 2022

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare, që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

Ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti.

Rita së fundmi ka publikuar një foto shumë të ëmbël krah Fidanit, duket treguar se janë më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.