October 4, 2022

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë. Që kur ajo udhëhoqi emisionin e dashurisë, Përputhen, ajo pati një vëmendje të madhe.

Por, lidhja e saj me aktorin, Donald Veshajn bëri bujë të madhe duke qenë gjithmonë në fokus të mediave.

Ajo sot eshtë një femër shumë e lumtur dhe këtë e shpreh përmes fotove, ajo çka bie në sy është se ajo i ka fryrë sërish buzët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.