December 4, 2022

Granit Cana pas daljes nga “Big Brother VIP” nuk është vetëm dhe këtë e ka pranuar publikisht edhe nëpër intervista.

Ish-banori i “Big Brother VIP” është kapur mat nga Prive.al tek së fundmi. Në pamjet e siguruara ai shihet duke shkëmbyer momente pasionante me një zeshkane.

Të dy, shijojnë ditët me diell dhe temperaturat e larta në një prej pishinave të hoteleve të kryeqytetit. Ndonëse ambient më privat Graniti dhe vajza m iste rioze duket të jenë të pandarë nga njëri-tjetri, pavaësisht personave të pranishëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *