January 27, 2023

Tea Trifoni 22-vjeccarja që u bë e njohur për publikun shqiptar pasi doli në ekran për të kërkuar burrë në televizor ka shprehur përmes një Instastory dëshirën për të ikur nga Shqipëria.

Vajza nga Lushnja e cila moderon në një emision televiziv, ka bërë të ditur se ka dëshirë të largohet me gomone drejt Anglisë.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli. A ja vlen të investosh këtu dhe të ndërtosh një të ardhme këtu?”, shkruan Trifoni në një Q&A në “Instastory”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *