September 30, 2022

Ilir Shaqiri është rikthyer pas një periudhe në heshtje dhe ka marrë sërish vëmendjen. Fituesi i “Big Brother VIP” ka hedhur një thumb me postimin e tij të fundit.

“Nuk po ënderroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë”, shkruan Iliri.

Balerini nuk na e ka treguar se me kë u ka këto fjalë duke i lënë të gjithë kuriozë se ç’po ndodh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.